Hale, warsztaty i magazyny są bardzo rozległymi przestrzeniami, których dokładne wyczyszczenie kosztuje wiele czasu, pracy i wysiłku. Na szczęście, z pomocą przychodzi tutaj technologia. Nowoczesne urządzenia czyszczące są w stanie w znacznym stopniu uprościć proces czyszczenia dużej powierzchni w przestrzeni służbowej – jak hala, warsztat czy magazyn. Dowiedz się, w jaki sposób zaoszczędzić czas i zachować czystość, dzięki nowoczesnym urządzeniom przemysłowym.

Nowoczesne odkurzacze przemysłowe – nowy wymiar higieny pracy

Odkurzacze przemysłowe muszą być trwałe, proste w obsłudze i przede wszystkim wydajne. Muszą one bowiem bardzo dużo i często pracować, przez co niektóre elementy mogą ulec uszkodzeniu – przynajmniej jeśli zastosowalibyśmy odkurzacz tradycyjny. Jedną z wiodących marek na rynku, jest firma produkująca odkurzacze Nilfisk.

Nilfisk jest renomowaną firmą na rynku polskim, która zajmuje się produkcją takich urządzeń jak odkurzacze piorące czy odkurzacze warsztatowe. Cechami charakterystycznymi tej marki są wysoka jakość i duża wytrzymałość produkowanych sprzętów. Odkurzacz budowlany – wyprodukowany przez Nilfisk – cieszy się o wiele dłuższą żywotnością i większą odpornością na eksploatację, niż ma to miejsce w przypadku jego rynkowych odpowiedników. Dzięki temu, oferta Nilsifk jest bardzo popularna w Polsce i korzysta z niej wielu przedsiębiorców, gospodarujących takie przestrzenie jak hale, warsztaty czy magazyny.

Jak myjka wysokociśnieniowa może pomóc zachować czystość?

Czyszczenie hal na mokro jest jednym z najbardziej uciążliwych zadań, które są konieczne do wykonania w przestrzeni magazynowej, produkcyjnej lub warsztatowej. Na szczęście nie ma potrzeby, aby zajmować się czyszczeniem wszystkich tych powierzchni ręcznie. Myjki ciśnieniowe są w stanie szybko i skutecznie usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Ciśnienie, z jaką sprężana jest woda w myjkach sprawia, że nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia zostaną usunięte w przeciągu zaledwie kilku sekund. Co więcej – myjka Nilfisk jest bardzo prosta w obsłudze, a sprzątanie przy jej użyciu pozwala skrócić czas pracy nawet kilkukrotnie. Jest odporna na uszkodzenia i eksploatację, dzięki czemu nawet kilkukrotne jej używanie każdego dnia nie spowoduje żadnych awarii. Jeśli zaś chodzi o trwałość – z powodzeniem będziemy mogli jej używać przez co najmniej kilka nadchodzących sezonów. Myjka wysokociśnieniowa jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla ogromnych hal przemysłowych, produkcyjnych, magazynowych czy warsztatowych, jak i przestrzeni otwartych – jak okolice stacji benzynowych czy zewnętrzne ściany budynków.

Myjki ciśnieniowe pozwalają na usunięcie zabrudzeń z kłopotliwych miejsc, jak różnego rodzaju kąty, obszary zakryte nieusuwalną kratką lub innym obiektem. Nawet w takich miejscach jednak wszelkie nieczystości zostają bardzo skutecznie i szybko usunięte. Dzieje się tak ze względu na to, że ciśnienie wytwarzane przez myjkę, nie traci swojej siły nawet po zderzeniu z twardą powierzchnią.

Wash Expert Toruń