Wielokrotnie i zamiennie słyszymy dwie podobne do siebie nazwy- Karcher i Karszer. Powstaje pytanie, która z nich jest prawidłowa? W zasadzie obie, bowiem pierwsza nazwa Karcher jest to realna nazwa firmy, produkująca urządzenia wysokociśnieniowe. Natomiast druga z nich, odnosi się do jej wygodnego spolszczenia. Niezależnie od użytkowanej przez nas nazwy, możemy mieć pewność, że chodzi tutaj zawsze o to samo rozwiązanie. Warto również wspomnieć, że jest ono naprawdę wysokiej jakości. Czym więc są myjki wysokociśnieniowe i jak z nich korzystać? Podpowiadamy. 

Skąd się wzięła nazwa Karcher?

Nazwa firmy Karcher zawdzięcza swój początek dzięki założycielowi, Alfredowi Karcherowi. Istniejąca od 1935 roku firma, opatentowała pierwsze takie urządzenie czyszczące wysokociśnieniowe z funkcją podgrzewania wody w roku 1950. Projekt ten był niezwykle nowoczesny i innowacyjny w tak dużym stopniu, że do dzisiaj stanowi on w zasadzie podstawę dla funkcjonowania wszelkich urządzeń wysokociśnieniowych z podgrzewaniem wody, dostępnych na rynku. Firma Karcher jest marką niezwykle docenianą na rynku, nie tylko europejskim, ale i światowym. To synonim doskonałej jakości rozwiązań, które doprowadziło także do wygodnych dla nas, Polaków, spolszczeń nazwy. To ewidentnie świadczy o wręcz niebywałej klasie rozwiązań. 

Myjka wysokociśnieniowa Karcher

Myjka Karszer ma naprawdę szerokie zastosowanie. Dzięki niej możemy zarówno skutecznie wyczyścić każde możliwe miejsce i urządzenie, jak i skrócić dany czas mycia oraz wykonać wszelkie tego typu prace w sposób naprawdę solidny i dokładny. Czyszczenie z użyciem myjki Karcher jest praktycznie bez wysiłkowe i w pełni wygodne dla jej użytkownika. Z pomocą tego urządzenia możemy w bardzo szybki sposób usunąć wyjątkowo mocne i trudne do usunięcia zabrudzenia. To bardzo prosta i wygodna metoda na utrzymanie koniecznej czystości w różnych miejscach. Nadaje się ona zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Na rynku rozróżniamy dwa rodzaje myjek wysokociśnieniowych, w zależności od wybranego w nich rozwiązania, są to więc:

  • myjki wysokociśnieniowe zimnowodne – wykorzystujące naprawdę wysokie ciśnienie i zimną wodę do skutecznego czyszczenia różnych powierzchni i miejsc,
  • myjki wysokociśnieniowe gorącowodne- wykorzystują do pracy gorącą wodę również pod wysokim ciśnieniem, nadają się również do sterylizacji przy użyciu wysokich temperatur.

Akcesoria do myjek wysokociśnieniowych Karcher

Akcesoria do myjek wysokociśnieniowych zdecydowanie ułatwiają pracę z tymi urządzeniami. Są to więc różnego rodzaju:

  • lance, 
  • pistolety, 
  • węże, 
  • dysze, 
  • szczotki 
  • wężownice i inne.

W wyborze odpowiednich akcesoriów sprawdź, aby były one w pełni kompatybilne z wybranym przez Ciebie rozwiązaniem. W wyborze marki kieruj się zawsze profesjonalnymi rozwiązaniami marki i części Karcher. Kupując tańsze zamienniki możesz mieć problem z ich trwałością, wydajnością oraz awaryjnością całego systemu. Nie warto więc szukać innych rozwiązań prócz tych przygotowanych przez producenta.

Środki czyszczące Karcher

Myjki ciśnieniowe oferują naprawdę świetnej jakości rozwiązania w dokładnym czyszczeniu. Aby wzmocnić ich działanie warto zastosować odpowiednie i dedykowane środki czyszczące. Oferowana przez producenta chemia Karcher jest w pełni dostosowana do konkretnego rodzaju brudu oraz do danej powierzchni. Zdecydowanie ułatwią i przyspieszą cały proces czyszczenia. Warto więc wybrać odpowiedni środek aby skutecznie wspomóc skuteczne czyszczenie z użyciem myjek. 

Sklep Karcher

Sklep Karcher oferuje także różnego rodzaju urządzenia czyszczące dla utrzymania czystości we wszystkich potrzebnych miejscach. To także profesjonalne sprzęty dla firm sprzątających oraz do domowego użytku. To między innymi wyżej wspomniane myjki wysokociśnieniowe, do okien, parownice, mopy elektryczne, odkurzacze i inne akcesoria. Wszystkie produkty oferowane przez sklep Karszer łączą w sobie niebywałą funkcjonalność, trwałość i solidność przy zachowaniu dobrego wyglądu urządzenia.

Serwis Karcher 

Serwis Karcher to skuteczne naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Zapewnia on także w pełni kompleksową usługę i szybką realizację koniecznych napraw i usterek. Problemy z urządzeniem mogą zdarzyć się w każdej sytuacji i nie sposób ich uniknąć. Aby ich działanie było sprawne i przyjemne, warto wykonać odpowiednie naprawy. Te z kolei często kojarzą się nam z wysokimi kosztami. Nie jest to prawdą. Kompleksowe naprawy i serwis Karszer pozwolą na przywrócenie pełnej sprawności urządzenia lub innych działań gwarancyjnych. Serwisanci z autoryzowanych salonów korzystają tylko z w pełni oryginalnych części Karcher. To powoduje ich niezawodną pracę oraz pełnię bezpieczeństwa użytkownika. Nie warto decydować się na samodzielne naprawy, gdy mamy do dyspozycji korzystny i autoryzowany serwis Karcher. Działania wykonywane na własną rękę i z pomocą nieoryginalnych części mogą skończyć się katastrofalnie. Powodują one przerwanie okresu gwarancji i złą jakość działania urządzenia, co naraża nas na dodatkowe, nieprzewidziane koszty

Profesjonalne rozwiązania firmy Karcher- czy warto?

Zdecydowanie warto wybrać rozwiązania oferowane przez firmę, ponieważ są one najwyższej jakości, niezbędne dla uzyskania najlepszych efektów. Serwisanci zawsze są w pobliżu, gotowi do pomocy w ustalonych terminach. Serwis Karcher i jego szybki czas reakcji pozwala na uzyskanie najszybszych rozwiązań w jak najkrótszym czasie. Nie musisz więc martwić się o niekorzystny przestój w pracy. Naprawa Karszer to w pełni autoryzowane działania, dla uzyskania jak najlepszej sprawności i bezawaryjności naszego urządzenia.

Wash Expert Toruń