Maszyny wysokociśnieniowe

w ofercie wash expert

Zimnowodne myjki wysokociśnieniowe – sprzedaż i serwis

Zimnowodne myjki wysokociśnieniowe to niezrównana trwałość połączona z wysoką wydajnością czyszczenia i optymalną ergonomią pracy. Myjki te idealnie sprawdzą się przy trudnych zabrudzeniach w przemyśle ciężkim, rolnictwie, przemyśle transportowym, a także w przemyśle spożywczym.

Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk o bezkonkurencyjnej trwałości, wysokiej wydajności czyszczenia i optymalnej ergonomii do wszechstronnego zastosowania. Jest bezkonkurencyjna w grupie urządzeń do trudnych zastosowań w przemyśle ciężkim i spożywczym, rolnictwie i transporcie.

Cechy charakterystyczne:

  • pompa wolnoobrotowa
  • mosiężna głowica
  • tłoki ceramiczne
  • FA system aktywacji przepływem wod

Seria gorącowodnych myjek wysokociśnieniowych to urządzenia o dużej mocy i wysokim ciśnieniu pozwalające na czyszczenie cięższych zabrudzeń. Idealnie nadają się do intensywnej eksploatacji w rolnictwie, budownictwie, transporcie, czy różnych segmentach przemysłu.

Wytrzymałe i wydajne gorącowodne myjki wysokociśnieniowe łączą w sobie łatwość obsługi z niezwykle wysoką skutecznością czyszczenia. Przeznaczone są głównie do ciężkich prac gdzie wręcz wymagane jest zastosowanie gorącej wody.

W ofercie firmy posiadamy czołowe marki myjek ciśnieniowych takie jak: KRANZLE , KARCHER , NILFISK, WAP, KEW , ALTO , EHRLE, LAVOR

Cechy charakterystyczne:

  • ceramiczne tłoki
  • pompa wolnoobrotowa
  • niska emisja spalin
  • kocioł EcoPower – posiadający certyfikat EUnited, który zapewnia użytkownikom najwyższą wydajność ( ponad 92% ) z jednoczesną oszczędnością czasu i paliwa.

Inne w naszej ofercie

Pozostałe usługi Wash Expert

Jako firma Wash Expert serdecznie zachęcamy do skorzystania z innych oferowanych usług, gdyż dzięki zebranemu doświadczeniu określamy się jako niepodważalni profesjonaliści na rynku. Gwarantujemy jakościowo wykonaną usługę, z której z pewnością będą Państwo zadowoleni.

Wash Expert Toruń