Nadchodząca wiosna to czas na dokładne porządki w domu i ogrodzie. Warto przed podjęciem prac porządkowych przemyśleć zakup sprzętu, który ułatwi nam to zadanie. Myjki wysokociśnieniowe doskonale sprawdzają się przy uporczywych zabrudzeniach czy trudno dostępnych miejscach. Dobrze dobrany do naszych potrzeb sprzęt, szybko i skutecznie pozwoli uporać się z najcięższymi pracami. 

Wielozadaniowe myjki Karcher

Wśród producentów myjek wysokociśnieniowych zdecydowanym pionierem jest Karcher oraz myjki ciśnieniowe kranzle. Sprzęty tej firmy znajdują swoje zastosowanie zarówno w przemyśle jak i wielu domach. Cenione ze względu na swoją skuteczność i wydajność. Sklepy karcher oferują asortyment, który sprosta nawet największym wymaganiom klientów. W zależności od funkcji, jaką ma spełniać nasza myjka, trzeba wziąć pod uwagę kilka parametrów. Po pierwsze ciśnienie. Myjki, które mają służyć do prac okazjonalnych, powinny mieć wartość ok.100 barów. Co istotne im wyższa wartość ciśnienia, tym mniej detergentów do mycia trzeba używać. Drugim ważnym czynnikiem, na który powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie myjki wysokociśnieniowej to wydajność tłoczenia. Wyższy wskaźnik l/h to szybsze i bardziej efektywne sprzątanie. Karcher dysponuje maszynami, które sprawdzą się zarówno w domu jak i ogrodzie. Producent ma do zaoferowania wiele akcesoriów, które jeszcze dokładniej pozbędą się zabrudzeń. Odpowiednie końcówki do myjek karcher dobrze sprawdzą się także w wyczyszczeniu samochodu. Lanca pianowa, która tworzy, silną pianę doskonale pozbędzie się brudu z aut. Innym akcesorium przydatnym w wyposażeniu myjek wysokociśnieniowych są szczotki obrotowe. Pozwalają one dokładnie umyć płaskie powierzchnie takie jak np. tarasy czy podjazdy.

Profesjonalna chemia  i serwis karcher

Producent poza myjkami wysokociśnieniowymi zaopatruje swoich klientów w środki czeszące. Chemia karcher dedykowana jest jednakowo celom przemysłowym, ale także domowemu użytkowaniu. Szereg produktów, do wszelkiego rodzaju potrzeb pomogą jeszcze dokładniej pozbyć się najcięższych zabrudzeń. Wśród środków karcher znajdziemy m.in. płyny do czyszczenia dywanów i tapicerek, produkty do powierzchni płaskich, ale tak np. do wyczyszczenia urządzeń sanitarnych. Wszystkie wymienione kategorie detergentów, a także wiele innych charakteryzują się idealnie dobranym do danych potrzeb składem. W połączeniu z maszynami wysokociśnieniowymi karcher dają gwarancję doskonałej czystości. Przy wyborze odpowiedniej dla nas myjki, warto kierować się nie tylko ceną, ale przede wszystkim wydajnością i efektywnością. W zależności od potrzeb możemy stworzyć zestaw; maszyny wysokociśnieniowej, końcówek oraz dostosowanych do rodzaju powierzchni środków chemicznych, który pozwoli cieszyć się spektakularnym efektem czystości. Serwis karcher przy zakupie myjek sprzątających, zapewnia bezpłatne usługi naprawcze. Przez cały okres gwarancyjny, mamy możliwość oddania naszego sprzętu do serwisu, który zniweluje problem. Dobrej jakości sprzęt, jest w stanie latami pomagać nam w domowych porządkach.

Wash Expert Toruń