Przemysł, rolnictwo oraz transport to wymagające sektory potrzebujące niezwykle skutecznych i wydajnych rozwiązań w wielu sektorach. Niezbędne w tym przypadku będą specjalistyczne urządzenia myjące, a dokładnie instalacje wysokociśnieniowe, które są tak konieczne dla utrzymania czystości w sposób szybki i bezpieczny. Na rynku znajdziemy wiele rodzajów myjek, zarówno tych przeznaczonych do użytku domowego jak i profesjonalnego.

Instalacje stacjonarne– sprzęt dla profesjonalistów

Instalacje stacjonarne wysokociśnieniowe mają naprawdę szeroki zakres działania, bowiem z ich pomocą możemy skutecznie pozbyć się zabrudzeń z każdego dowolnego miejsca i urządzenia, oraz skutecznie skrócić czas mycia wykonując go w sposób naprawdę dokładny. Jest to rozwiązanie w zasadzie bez wysiłkowe, dzięki czemu tak chętnie sięgają po niego wszyscy pracownicy. To bardzo prosty i wygodny w użyciu sprzęt, cechujący się intuicyjną obsługą i wygodną formą użycia.

Instalacje wysokociśnieniowe w przemyśle, rolnictwie i transporcie

Zakłady wytwórcze, rolnicze, przemysłowe  oraz różnego rodzaju przedsiębiorstwa chętnie skorzystają z instalacji wysokociśnieniowych do skutecznego zachowania czystości w wielu miejscach, takich jak między innymi:

  • stanowiska pracy,
  • hale i magazyny, 
  • urządzenia i maszyny, 
  • pojemniki i kontenery,
  • floty samochodów i pojazdów,
  • budynki gospodarcze i hale rolnicze,
  • linie produkcyjne itd.

Myjka ciśnieniowa zimnowodna czy gorącowodna?

W ofercie dla tego typu urządzeń odnajdziemy zarówno myjki wysokociśnieniowe działające z użyciem zimnej wody, jak i urządzenia wodę podgrzaną. W obu przypadkach są to myjki o prostym systemie obsługi, w pełni niezawodne odznaczające się dużą wydajnością, dzięki czemu pozwalają one na skuteczne zachowanie oszczędności czasu pracy i finansów.

Instalacje stacjonarne dzielą się na:

  • Myjka ciśnieniowa zimnowodna- to urządzenie korzystające z zimnej wody z detergentem pod wysokim ciśnieniem, które dobrze radzi sobie z różnego rodzaju zanieczyszczeniami;
  • Myjka ciśnieniowa gorącowodna- to maszyna wykorzystująca gorącą wodę pod wysokim ciśnieniem, przy użyciu bardzo wysokich temperatur może ona służyć do usuwania trudnych zanieczyszczeń, w tym smaru i oleju, jak i dezynfekcji powierzchni.

Profesjonalne instalacje wysokociśnieniowe

Jeżeli poszukujesz odpowiedniej maszyny wysokociśnieniowej dla swojego przedsiębiorstwa, powinieneś zapoznać się z ofertami instalacji stacjonarnych z linii profesjonalnych. Są one wykonane z materiałów o o wiele większej wytrzymałości, odznaczające się ciekawymi rozwiązaniami i technologiami, dzięki czemu są niezwykle trwałe, solidne i bezawaryjne. Dodatkowo tylko tego typu urządzenia nadają się do trudnych warunków pracy. Poważnie zastanów się nad wyborem odpowiedniej instalacji wysokociśnieniowej, bowiem bogata wszechstronność oraz wielowymiarowość użycia sprawią, że zadowolą one nawet najbardziej wymagające osoby. Dobrze dobrane urządzenie pozwoli szybko i łatwo uporać się z zanieczyszczeniami na wielu płaszczyznach. 

Wash Expert Toruń