Maszyny domowe

Niezbędnym elementem każdego gospodarstwa domowego są różnego rodzaju maszyny i urządzenia. Zapewne nikt z nas nie wyobraża sobie braku odkurzacza, kosiarki czy nawet myjki wysokociśnieniowych. Są to urządzenia pomocne zarówno osobom fizycznym, jak i wszelkim firmom. Niestety, te zaawansowane maszyny codziennego i okazjonalnego użytku ulegają stałej eksploatacji, dlatego wymagana jest ich regularna konserwacja. Gdzie znaleźć najlepsze wsparcia dla swoich maszyn?

Sprzedaż maszyn i części

Na terenie miasta Toruń prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości maszyn oraz urządzeń, które z pewnością zadowolą każdego klienta. W naszej ofercie posiadamy m.in. myjki wysokociśnieniowe klasy Premium oraz wszelkie części do myjek wysokociśnieniowych, dzięki którym pozostaną one w dobrej kondycji na długie lata. Myjki ciśnieniowe są urządzeniami zwiększającymi ciśnienie wody, która sprowadzana jest z zewnątrz z pomocą węża. Sama woda w myjce ciśnieniowej jest sprężana przy użyciu pompy wody, a następnie wypuszczana z pistoletu natryskowego pod wysokim ciśnieniem, sięgającym od 150 do 250 barów. Jest to bardzo uniwersalna maszyna, szczególnie poprzez korzystanie z zaawansowanych filtrów. dzięki którym pobieranie wody ze zbiorników otwartych, taki jak oczka wodne, nie jest żadnym problemem. Akcesoria do myjek wysokociśnieniowych sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższą jakością, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii naszej firmy. 

Myjki ciśnieniowe, potocznie zwane także karcherami, dzielą się na dwa typy:

  • zimnowodne
  • gorącowodne

Rodzaj stosowanego urządzenia zależy od powierzchni przeznaczonej do mycia, jednak ogólnie przyjmuje się, że właściwości typu gorącowodnego mają lepsze zastosowanie. W naszej ofercie znajdą Państwo myjki wysokociśnieniowe zarówno zimno-, jak i gorącowodne. Posiadamy myjki z silnikiem spalinowym, elektrycznym oraz akumulatorowym, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie urządzenia pod osobiste preferencje użytkownika.

W naszym sklepie Wash Expert, chemia Karcher również jest stale dostępna, jako produkt naszego autoryzowanego partnera. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich zainteresowanych, gwarantujemy konkretne podejście do klienta i jego potrzeb.

Serwis urządzeń

Jako firma Wash Expert prowadzimy również serwis myjek, serwis odkurzaczy oraz serwis kosiarek, czyli podstawowych sprzętów, niezbędnych w każdym gospodarstwie domowym. Warto przekazać nam wszelkie urządzenia w celach naprawczych, ponieważ nasze usługi świadczymy już od roku 1977, co wskazuje na nasze wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy profesjonalną naprawę wszelkich urządzeń wysokociśnieniowych oraz gwarancję na wszystkie wykonane przez nas usługi. Wykonujemy również serwis Nilfisk, jako naszego autoryzowanego partnera.

Jako pierwsza firma w Polsce zajmujemy się również renowacją maszyn, co świadczy o naszym pełnym zaangażowaniu w wykonywany zawód.

Sprzedaż części do urządzeń na terenie Torunia

Na terenie Torunia w sprzedaży posiadamy kilkaset oryginalnych bądź alternatywnych części zamiennych dla urządzeń i maszyn wysokociśnieniowych. W przypadku sprzedaży wysyłkowej, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia niezbędnych szczegółów. Wszystkie nasze akcesoria są idealnie dopasowane do każdego modelu, a materiał, z którego wykonane są części, jest najwyższej jakości. Nasza firma zapewnia wszelkie standardy bezpieczeństwa podczas korzystania z usług oraz części do urządzeń.

Wash Expert – pozostałe usługi

W naszej firmie oprócz sprzedaży i serwisu maszyn oraz urządzeń zajmujemy się także usługami takimi jak:

  • wynajem
  • sprzedaż akcesoriów i części

Oferujemy profesjonalne wsparcie w zakresie wszelkich maszyn i urządzeń, a dzięki doświadczeniu zebranemu od rozpoczęcia naszej działalności w 1977 roku pozostajemy liderami na rynku. Służymy pomocą w zakresie maszyn wysokociśnieniowych, automatów szorująco-zbierających, myjni samoobsługowych, odkurzaczy. systemów mycia cystern i zbiorników, renowacji maszyn, części, akcesoriów, chemii, instalacji stacjonarnych i wielu innych.

Jako Wash Expert współpracujemy z wieloma partnerami, m.in Nilfisk, Kranzle, Wap, Lavor, Kew, Honda, Karcher.

Podsumowanie

Jako firma Wash Expert serdecznie zachęcamy do skorzystania oferowanych usług, gdyż dzięki zebranemu doświadczeniu określamy się jako niepodważalni profesjonaliści na rynku. Gwarantujemy jakościowo wykonaną usługę, z której z pewnością będą Państwo zadowoleni. Już od 1997 roku prowadzimy usługi polegające na doradztwie, sprzedaży, montażu i serwisie urządzeń sprawdzonych producentów. Wielu klientów z różnych branży zaufało nam, dzięki czemu mogliśmy stale się rozwijać. Prowadzimy profesjonalną myjnię samochodową w Toruniu, w której oferujemy wiele usług, od kompleksowego mycia auta po odświeżanie plastików wewnątrz – wszystko w okazyjnych cenach.

Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno stacjonarnie na terenie Torunia, jak również wysyłkowo poprzez wiadomość mailową lub kontakt telefoniczny podany na naszej stronie internetowej.

Wash Expert Toruń