Firma Wash Expert specjalizuje się również w sprzedaży używanych myjek wysokociśnieniowych Karcher , KRANZLE , NILFISK, WAP, KEW , ALTO , EHRLE, LAVOR. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć naszym klientom wysokiej jakości urządzenia za konkurencyjne ceny, a nasza lokalizacja w Toruniu sprawia, że jesteśmy dostępni dla klientów z całego województwa Kujawsko – Pomorskiego.

W ofercie używane myjki wysokociśnieniowe

Myjki ciśnieniowe to urządzenia, które coraz częściej są używane również w małych firmach i prywatnych domach. Wychodząc i odpowiadając na potrzeby naszych klientów można znaleźć w naszej ofercie używane maszyny wysokociśnieniowe z Gwarancją.

Myjki wysokociśnieniowe dostępne są w wielu wersjach: od poręcznych myjek kompaktowych, które sprawdzą się do prac wokół domu, przez myjki średniej klasy, oraz profesjonalne myjki wysokociśnieniowe ciepłowodne, które sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach.

Washexpert to zespół profesjonalistów – otrzymasz od nas pełne doradztwo w zakresie zakupu używanej myjki wysokocisnieniowej

Dlatego w naszej ofercie znajdziesz w pełni sprawne używane urządzenia, które spełnią wszelkie Twoje oczekiwania. Od profesjonalnych dużych myjek ciepłowodnych po mniejsze do prywatnego domu.

Nasza oferta obejmuje:

 1. Używane Myjki Wysokociśnieniowe Karcher: Oferujemy szeroki wybór używanych myjek Karcher, które są starannie wyselekcjonowane i sprawdzone pod względem jakości. Każde urządzenie jest dokładnie przetestowane i przygotowane do nowego użytkowania. Dzięki temu możesz zaoszczędzić znaczną sumę na zakupie, zachowując jednocześnie pewność, że otrzymujesz sprzęt renomowanej marki.

 2. Myjki Ciśnieniowe na Zimną i Ciepłą Wodę: Nasza oferta obejmuje zarówno używane myjki ciśnieniowe na zimną wodę, jak i na ciepłą wodę. To rozwiązanie dostosowane do różnych zastosowań, które pozwala znaleźć sprzęt idealnie spełniający Twoje potrzeby.

 3. Sprzedaż Myjek Karcher w Toruniu: Jako lokalna firma znajdująca się w Toruniu, z przyjemnością służymy obsługą klientów z naszego regionu oraz całego województwa Kujawsko – Pomorskiego. Dzięki temu możesz liczyć na szybką i wygodną dostawę oraz wsparcie w zakresie serwisu i obsługi urządzeń.

 4. Profesjonalne Doradztwo: Nasz doświadczony zespół chętnie udzieli Ci fachowej porady dotyczącej wyboru odpowiedniej myjki ciśnieniowej Karcher. Rozumiejąc Twoje potrzeby, pomożemy Ci znaleźć urządzenie, które idealnie dopasuje się do Twojego zastosowania.

 5. Gwarancja Jakości: Każda używana myjka, którą oferujemy, jest objęta gwarancją jakości. To oznacza, że możesz być pewien, że otrzymujesz sprawny sprzęt, który posłuży Ci przez wiele lat.

Jeśli szukasz używanej myjki ciśnieniowej Karcher w Toruniu, to jesteśmy Twoim idealnym partnerem. Daj nam szansę udowodnić, że jakość może iść w parze z konkurencyjnymi cenami. Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Twój sprzęt Karcher czeka na Ciebie!

W sprzedaży mamy nie tylko używane myjki ciśnieniowe, ale i maszyny szorujące, umożliwiające utrzymanie nawierzchni w czystości.

W ofercie firmy posiadamy czołowe marki używanych myjek ciśnieniowych takie jak: KRANZLE , KARCHER , NILFISK, WAP, KEW , ALTO , EHRLE, LAVOR

W asortymencie dostępne są między innymi:

– używane myjki ciśnieniowe na zimną wodę,

– używane myjki ciśnieniowe na ciepłą wodę

– szorowarki

– zamiatarki

– odkurzacze przemysłowe

Washexpert jako specjalista do utrzymania czystości oferuje również profesjonalny serwis myjek ciśnieniowych i innych urządzeń.

 

   

   

  Wash Expert Toruń