W ofercie używane myjki wysokociśnieniowe

Myjki ciśnieniowe to urządzenia, które coraz częściej są używane również w małych firmach i prywatnych domach. Wychodząc i odpowiadając na potrzeby naszych klientów można znaleźć w naszej ofercie używane maszyny wysokociśnieniowe z Gwarancją.

Myjki wysokociśnieniowe dostępne są w wielu wersjach: od poręcznych myjek kompaktowych, które sprawdzą się do prac wokół domu, przez myjki średniej klasy, oraz profesjonalne myjki wysokociśnieniowe ciepłowodne, które sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach.

Washexpert to zespół profesjonalistów – otrzymasz od nas pełne doradztwo w zakresie zakupu używanej myjki wysokocisnieniowej

Dlatego w naszej ofercie znajdziesz w pełni sprawne używane urządzenia, które spełnią wszelkie Twoje oczekiwania. Od profesjonalnych dużych myjek ciepłowodnych po mniejsze do prywatnego domu.

W sprzedaży mamy nie tylko używane myjki ciśnieniowe, ale i maszyny szorujące, umożliwiające utrzymanie nawierzchni w czystości.

W ofercie firmy posiadamy czołowe marki używanych myjek ciśnieniowych takie jak: KRANZLE , KARCHER , NILFISK, WAP, KEW , ALTO , EHRLE, LAVOR

W asortymencie dostępne są między innymi:

– używane myjki ciśnieniowe na zimną wodę,

– używane myjki ciśnieniowe na ciepłą wodę

– szorowarki

– zamiatarki

– odkurzacze przemysłowe

Washexpert jako specjalista do utrzymania czystości oferuje również profesjonalny serwis myjek ciśnieniowych i innych urządzeń.

 

     

     

    Wash Expert Toruń