Profesjonalna usługa czyszczenia ciśnieniowego w Toruniu

Ciśnieniowe Mycie Elewacji, dachów i Kostki brukowej. Profesjonalna usługa czyszczenia ciśnieniowego w Toruniu

Firma washexpert specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z myciem wybranych powierzchni pod ciśnieniem. W ofercie znajduje się m.in. mycie kostki brukowej, mycie elewacji, mycie dachów czy ciśnieniowe mycie hal, a także wypożyczanie i sprzedaż najlepszej jakości sprzętów czyszczących. Warto zapoznać się z możliwościami i dowiedzieć się na czym polega taka metoda czyszczenia. 

Jak przebiega mycie pod ciśnieniem?

Firma washexpert wypożycza, a także oferuje sprzedaż profesjonalnych, najlepszej jakości myjek ciśnieniowych, które świetnie sobie radzą nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami. Takie urządzenia świetnie sprawdzą się w wielu sytuacjach. Dzięki nim można skutecznie umyć domowe powierzchnie oraz trudno dostępne miejsca. 

Myjki ciśnieniowe bardzo zwiększają ciśnienie wody podczas czyszczenia wybranych powierzchni. Dlatego znacznie szybciej i skuteczniej można pozbyć się uporczywych zabrudzeń przy jednoczesnym zużyciu mniejszej ilości wody. Ponadto dzięki wykorzystaniu atrakcyjnych akcesoriów, które są dostępne w zestawie *(jak np.  rożne końcówki) można osiągnąć naprawdę zachwycający efekt, ciężki do osiągnięcia przy wykorzystaniu innych metod. 

Myjką ciśnieniową oferowaną przez firmę możliwe jest mycie ścian, mycie elewacji zewnętrznej, mycie blachy, mycie dachówki itd. Praktycznie każdą powierzchnię można skutecznie wyczyścić i pozbyć się z niej zabrudzeń. 

Po podłączeniu myjki do wybranego ujęcia wody, zaczyna działać pompa, która wytwarza odpowiednie ciśnienie. Woda pod ciśnieniem jest doprowadzona do pistoletu za pomocą przewodu wysokociśnieniowego. Jak wspomniano wcześniej do pistoletu można podłączyć różne rodzaje końcówek, zarówno proste jak i obrotowe. Wszystko zależy od rodzaju wykonywanych prac. 

Różne rodzaje myjek ciśnieniowych 

Warto zaznaczyć, że firma oferuje różnego rodzaju myjki ciśnieniowe. Myjki klasy podstawowej wytwarzają ciśnienie sięgające 10 MPa i są one przeznaczone do drobnych prac i usuwania lekkich zanieczyszczeń. Kolejnym rodzajem są myjki klasy średniej, które są bardziej zaawansowane i wytwarzają większe ciśnienie. Sprawdzają się świetnie do częstszego użytku i radzą sobie z zabrudzeniami cięższymi do usunięcia. Urządzenia najwyższej klasy, wytwarzają najwyższe ciśnienie i są przeznaczone do usuwania najbardziej wymagających zanieczyszczeń. Działają one w pełni profesjonalnie i posiadają wiele dodatkowych funkcji. 

Mycie elewacji i innych wymagających powierzchni 

Wcześniej czy później brud osiądzie na każdej elewacji i sprawi, że nie będzie się ona prezentowała tak świeżo i atrakcyjnie. W takie sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie myjki ciśnieniowej. Pozwala ona na pozbycie się uporczywych zabrudzeń i odświeżenie koloru. 

Zanieczyszczenia, które osiadają na elewacji są zwykle przenoszone przez wiatry czy deszcz. Duże znaczenie ma także lokalizacja budynku. Dom w centrum miasta lub w pobliżu wielu drzew z pewnością będzie wymagał częstego czyszczenia. 

Warto zaznaczyć, że wykorzystując myjkę ciśnieniową można nie tylko spłukać widoczne zanieczyszczenia, ale także rozprowadzić środki chemiczne pozwalające na skuteczne usunięcie zabrudzeń. Myjka sprawdza się zarówno do czyszczenia tynku, wykończeń silikonowych, akrylowych, a także do czyszczenia cegły. Ponadto za pomocą tych urządzeń oferowanych przez firmę washexpert możliwe jest także oczyszczenie z glonów elewacji. 

Myjki nadają się także do ciśnieniowego mycia dachów. Na nich także gromadzą się różne zanieczyszczenia jak np. sadza z komina czy różne pyły rozprowadzane przez wiatr. Myjka pozwala dotrzeć w najbardziej niedostępne miejsca. Działa ona także bardzo skutecznie. 

Warto zaznaczyć, że tego typu urządzenie bardzo często używa się także aby usunąć zabrudzenia znajdujące się na podjeździe. Trudno skutecznie wyczyścić kostkę brukową inną metodą niż pod ciśnieniem. 

Osoby, które borykają się z uciążliwymi zanieczyszczeniami różnych powierzchni jak np. elewacje, dachy czy podjazdy, z pewnością powinien skorzystać z oferty firmy washexpert. Dysponuje ona najlepszej jakości sprzętem służącym do mycia pod ciśnieniem. Ponadto warto podkreślić, że firma świadczy takie usługi jak np. ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji, piaskowanie, a także nie tylko sam wynajem urządzeń czyszczących, ale także przeprowadzenie mycia różnych powierzchni. Wszystkie urządzenia oferowane przez firmę pochodzą od znanych i polecanych producentów jak np. Karcher, Kranzle czy Nilfisk. W razie jakichkolwiek problemów technicznych pracownicy washexpert oferują profesjonalną pomoc i doradztwo, a także serwis. Korzystając z oferty firmy można mieć pewność, że usługa będzie świadczona na najwyższym poziomie. Warto już dziś wypożyczyć maszyny wysokociśnieniowe i zatroszczyć się o czyste i zadbane otoczenie. Nie warto czekać, aż brud się nawarstwi i będzie trudny do usunięcia. Mycie powierzchni urządzeniami pod ciśnieniem to duże udogodnienie i szansa na naprawdę zachwycające efekty! Zachęcamy już teraz do skorzystania z oferty. 

Wash Expert Toruń