Instalacje sanitarne

w ofercie wash expert

Dobrze zaplanowana instalacja

NILFISK jest niezwykle elastyczny w projektowaniu rozwiązań stacjonarnych. Dokładne zaplanowanie instalacji sprawia, że mycie jest możliwe nie tylko w pobliżu agregatu wysokociśnieniowego, ale przede wszystkim w różnych miejscach, oddalonych od maszyny, gdzie tylko skuteczne czyszczenie jest konieczne.

Pracę wykonywać może jednocześnie kilka osób. Dobrze rozplanowana instalacja to punkty dostępu do sieci w różnych miejscach i możliwość korzystania z detergentów lub środków odkażających.

Jednostki stacjonarne i ich główne zalety:

  • Urządzenia są ustawione zgodnie z waszymi potrzebami.
  • Brak konieczności transportowania maszyn z jednego miejsca na drugie.
  • Nie trzeba kupować kilku maszyn mobilnych, by wykonywać wszystkie zadania w różnych miejscach.
  • Umiejscowienie akcesoriów przy każdym punkcie przyłączeniowym sprawia, że użytkownik może przystąpić do pracy w ciągu kilku sekund.
  • Dokładnie zaplanowana instalacja sprawia, że na każdy agregat wysokociśnieniowy może przypadać 6 i więcej operatorów pracujących jednocześnie.

Inne w naszej ofercie

Pozostałe usługi Wash Expert

Jako firma Wash Expert serdecznie zachęcamy do skorzystania z innych oferowanych usług, gdyż dzięki zebranemu doświadczeniu określamy się jako niepodważalni profesjonaliści na rynku. Gwarantujemy jakościowo wykonaną usługę, z której z pewnością będą Państwo zadowoleni.

Wash Expert Toruń